Latvijas mežmalu vēstēja

Latvijas mežmalu vēstēja

Kad pilsētvides gardēži sailgojas pēc reibinošās Latvijas mežu un pļavu smaržas, pēc ogu spirdzinājuma un garšu pārpilno augu valdzinājuma, tad īsti vietā būs Gardu muti vēstēja, kas sevī mij Latvijas mežmalu svaigo un rūgteni saldo garšu. Vēstējas buķetē spēlējas mazliet medaini rūgta vīgrieze, piliens mežābolu skābuma, svaigums no saldi spirdzinošās meža mellenes un viegla ugunspuķes nojausma.

002055660030.jpg

Lai iepriecinātu arī negāzēto dzērienu baudītājus, esam radījuši pirmo negazēto bezalkoholisko spirdzinājumu. Garškopju kustība Gardu muti, lolojot Latvijas garšas, vēlas atgriezt sen aizmirsto, bet tik ļoti vērtīgo Latvijas dabas gardumlietu, zālīšu, augu un ogu pārpilnību, radot aizvien jaunas buķetes no sen zināmām garšām un smaržām. Šis ir pirmais negāzētais bezalkohliskais dzēriens, ko esam radījuši. Esam pirmie, kas rada vēstēju no Latvijas zālītēm.

Vēstējas darīšanā izmantots pilnīgas buķetes izvilkums (tējas uzlējums) no ābola, mellenes, vīgriezes, ugunspuķes, kas papildināts ar Valmiermuižas 120 metru dzīļu ūdeni, pilienu cukura saldumam un dabīgu ābolskābi garšu līdzsvaram.

Iesakām baudīt atdzesētu no +5 līdz +7 grādu temperatūrā (no ledusskapja).


Kur iegādāties?

Vēstēju iespējams iegādāties abās Valmiermuižas tirgotavās.
 

Valmiermuižā

Valmiermuižas alus tirgotava līdzās alus darītavai
Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā (skatīt kartē).


Rīgā

Valmiermuižas alus tirgotava Rīgā
A.Briāna ielā 9a, „Valdemāra pasāža”, Rīgā (skatīt kartē).