Latvijas zemeņu zelteris „Dziedošais Hugo"

„Dziedošais Hugo un viņa neticamie piedzīvojumi” ir jaunākā  filmu studijas „Rija” animācijas īsfilma. Tās režisors ir Reinis Kalnaellis, bet stāstu rakstījis Kaspars Roga. Cāļa Hugo stāsts sākas pavisam ierasti – vistu kūtī. Dzīve tur ir ērta, bet gaužām garlaicīga. Hugo grib būt uz skatuves. Kad kūtī ielaužas zagļi, sākas piedzīvojumi... Garškopju kustība Gardu muti, iedvesmojoties no Latvijas kino, kopā ar filmu studijas „Rija” komandu radīja īpašu veltījumu jaunajai animācijas īsfilmai – pirmo zelteri gados jaunākajiem gardēžiem.

Dziedošais Hugo zelteris

Zemenes jau izsenis ir viens no iecienītākajiem gardumiem, tādēļ par piemērotāko garšu jaunajam Latvijas animācijas varonim Hugo tika atzīta tieši šī karaliskā dārza oga.

Zeltera gatavošanā izmantota zemeņu sula no Latvijā audzētām zemenēm, piliens dzērveņu sulas, ūdens un cukurs. Ūdeni iegūstam no Valmiermuižas dziļurbuma akas, ko bagātinām ar ogļskābo gāzi, iegūstot dzirkstošu zelteri.  Zemeņu un dzērveņu sulas gādājam no SIA „Very Berry”, kas atrodas Gaujienas pagastā. Zemeņu zelteris nesatur mākslīgus saldinātājus un aromatizētājus.

Var saturēt dabīgas nogulsnes.

Iesakām baudīt atdzesētu +5 grādu temperatūrā (no ledusskapja).


Kur iegādāties?

Zelteri iespējams iegādāties abās Valmiermuižas tirgotavās.

Valmiermuižā

Valmiermuižas alus tirgotava līdzās alus darītavai
Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā (skatīt kartē).


Rīgā

Valmiermuižas alus tirgotava Rīgā
A.Briāna ielā 9a, „Valdemāra pasāža”, Rīgā (skatīt kartē).

Stockmann
13. janvāra iela 8, Latgales priekšpilsēta (skatīt kartē).

Veikalos SKY un lielveikalos RIMI visā Latvijā.