Ilgmūžīgā krūze

Garškopis ne tikai kopj un lolo Latvijas garšas, bet rūpējas, lai arī nākamajām garškopju paaudzēm Latvijas zeme joprojām būtu tik tīra un daudzveidīga, ka no tās var smelties arvien jaunas un bagātas garšas. Jo viņš labi zina - ko sēsi, to pļausi.

Tad nu, lūdzot padomu un palīdzīgu roku labiem ļaudīm, radījām ilgmūžīgo Gardu muti krūzi. Tā būs lielisks sabiedrotais un ceļabiedrs, pa kupenām brienot pēc eglītes. Tāpat arī pavasarī, dodoties zvejot uz piemājas dīķi, vasarā dzestrajās naktīs, sildoties pie ugunskura un rudenī, dodoties piknikā uz purva taku!

Gardu muti ilgmūžīgā krūze ir unikāla, jo tās emalja tiek darināta ar rokām tepat Latvijā - Enammo. Pavisam droši varam apglavot, ka divu vienādu krūžu nav! Tamdēļ arī osiņas iekšpusē ir atrodams caurumiņš, aiz kura krūzi pakar uz āķa, lai kvalitatīvi veiktu emaljēšanas procesu.

Tā ir piemērota izmantošanai gan mājās, gan atpūtā dabā, jo ir ļoti viegla un izturīga, kā arī viegli tīrāma un izturīga pret skrāpējumiem. Tajā nav jābaidas liet siltus Gardu muti morsus vai sildīt turpat uz dzīvās uguns! Mūsu recepšu krājumos ir arī silto dzērienu receptes, kur tīrās Latvijas garšas bagātina viena otru!

Kur iegādāties?

Gardu muti ilgmūžīgo krūzi var iegādāties Valmiermuižas tirgotavās.

Valmiermuižā

Valmiermuižas alus tirgotava līdzās alus darītavai
Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā (skatīt kartē).


Rīgā

Valmiermuižas alus tirgotava Rīgā
A.Briāna ielā 9a, „Valdemāra pasāža”, Rīgā (skatīt kartē).