Garšūdeņi

Garškopju kustība Gardu muti turpina pildīt Latvijas garšu iepazīšanas celmlauža lomu, piedāvājot arvien jaunus atspirdzinājumus, kam iedvesma smelta mūsu dārzos, pļavās un mežos. Tā nu nododam jūsu vērtējumam trīs proves garšūdeņus!

Lai sniegtu veldzējumu vasaras svelmē, esam radījuši trīs dzirkstošus Latvijas dabas garšu iedvesmotus ūdeņus, kam nav pievienots cukurs, kuros nav krāsvielu un konservantu - tikai 100% dabīgi ekstrakti un sulas. Par garšūdeņu drošo pamatu ņemts Valmiermuižas dzīļu ūdens, spirdzinājumam pievienojot kādu ogļskābās gāzes dzirksti. 

Pirmo papildina cidoniju sulas spraunais skābums un pīlādžu ekstrakta rūgtās notis, otro iekārojamāku padara upeņu sulas un lavandas reibinošās smaržas buķete, savukārt trešo spilgtina gurķu vieglums un krūzmētras negaidītās notis.

Latvijas laukos audzētais ekstraktos pārtapis „L. Ē. V.” ekstraktu rūpnīcā, savukārt sulas gādājuši mūsu draugi no uzņēmumiem „Very Berry” un „Leatus”.

Proves garšūdeņi iegādājami tikai Valmiermuižas alus tirgotavā līdzās alus darītavai, kā arī vēstniecībās Rīgā un Siguldā. Pēc baudītāju ieteikumiem un atsauksmēm lūkosim garšas izslīpēt, lai pēcāk plauktos nonāktu tikai vistīkamāko un iemīļotāko garšu dzirkstošie ūdeņi.


Kur iegādāties?

Garšūdeņus iespējams iegādāties Valmiermuižas tirgotavās.

Valmiermuižā

Valmiermuižas alus tirgotava līdzās alus darītavai
Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā (skatīt kartē).


Rīgā

Valmiermuižas alus tirgotava Rīgā
A.Briāna ielā 9a, „Valdemāra pasāža”, Rīgā (skatīt kartē).