Latvijas zemeņu-kumelīšu zelteris

Ik jaunā mācību gada pirmā skolas diena ir tik ļoti īpašs notikums! Vēl gadiem pēc skolas beigšanas atminies to satraukumu pirms ilgi gaidītās satikšanās ar skolasbiedriem! Kurš dalīsies stāstos par vasaras darbu, kurš apceļojis Latviju, kurš palīdzējis omai laukos. Un tā septembra rītu noskaņa. Šogad, līdz ar mammas sarūpētajiem ziediem skolotājai un māsas pielocīto skolas somu, mazākiem un lielākiem skolasbērniem Latvijas garšu kopēji no Gardu muti ir sarūpējuši īpašu zemeņu un kumelīšu zelteri.

Ceram, ka viegli dzirkstošajā spirdzinājumā mums ir izdevies ievīt vasaras gaitu smaržas un garšas, lai tās sniegtu sparu apgūt jaunas zinības un prasmes līdz pat pavasarim. 

GarduMuti zemenes-kumelīte-32.jpg

Zemeņu sulas samtaino saldumu papildina bioloģiski audzētu kumelīšu ziedu izvilkums, kas atsauks atmiņā nopļautas pļavas reibinošo elpojumu. Savukārt lāsīte dzērveņu sulas piešķirs jaunā zeltera baudītājiem tik ļoti nepieciešamo papildu vitamīnu devu.

Zemeņu un dzērveņu sulas sarūpējuši mūsu draugi no „Very Berry”, bet BIO kumelīšu ziedu ekstrakts atceļojis no „L. Ē. V. ekstraktu rūpnīcas”

Zelteri esam radījuši ar proves uzliku, un novērtēsim ikvienu atsauksmi, lai pieslīpētu tā garšas nianses. 

Kur iegādāties?

Gardu muti zemeņu un kumelīšu zelteri iespējams iegādāties Valmiermuižas tirgotavās.

Valmiermuižā

Valmiermuižas alus tirgotava līdzās alus darītavai
Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā (skatīt kartē).


Rīgā

Valmiermuižas alus tirgotava Rīgā
A.Briāna ielā 9a, „Valdemāra pasāža”, Rīgā (skatīt kartē).