Ābolu padzēriens

Ābols no ābeles tālu nekrīt. Viņš ņem un iekrīt tieši pudelē! Tur sakuļ ūdeni vieglos burbuļos, top cidonijas sulas piliena pavedināts un absolūti neielaižas sarunās ar cukuru. Nododam jūsu vērtējumam trešo dzērienu Gardu muti klāstā (līdzās abām ūdenādēm) bez pievienota cukura! Gardu muti ābolu padzēriena vieglā un spirdzinošā garša no tā nepievienošanas tikai iegūst.

Un garša tiešām vilina – remdē slāpes, ļauj kārtīgi un gardi padzerties un atveldzēties, bet katrs malks piešķir dienai racionāli neizskaidrojamu prieka devu. Ja plikam ūdenim skaties virsū ar šķību aci, tad šī būs ideāla alternatīva. Skaidrībai jāmin, ka ābolu sulas pamatā trīs varen saldas ābolu šķirnes - rudens garšas teicamnieki, kuri padzērienam piešķir patīkami saldeni skābu un sulīgu noti, kas vēl labu brīdi saglabāsies pēcgaršā.

Pudelītē garša no Latvijas rudens - ābolu sulu sarūpējuši „Ice Berry”, cidoniju sula nākusi no SIA „Cooperative”. Valmiermuižas dziļurbuma ūdens un ogļskābā gāze burbuļiem un spirdzinājumam.

Kur iegādāties?

Gardu muti ābolu padzērienu var iegādāties Valmiermuižas tirgotavās.

Valmiermuižā

Valmiermuižas alus tirgotava līdzās alus darītavai
Dzirnavu ielā 2, Valmiermuižā (skatīt kartē).


Rīgā

Valmiermuižas alus tirgotava Rīgā
A.Briāna ielā 9a, „Valdemāra pasāža”, Rīgā (skatīt kartē).